| Watts | 14W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 1,400 lm |
| Efficacy | 100 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
ALED3T50Y/480/LC
RAIL95W/D10/LC/E2
HALV18L927-GL-CU/LC
ALED3T50Y/480/LC