| Watts | 6W |
| Color Temp | |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 76.9 lm/W |
| Color Accuracy | 3000K (Warm White) CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 12V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | ≤30% |
| THDi | N/A |
HALV10L927-FG1-W/BL/E2
HTG-RPB/480/LCBS/MVS
IVAT4-130LSF730KU/WS
HALV18L927-TL-SA/BL
HALV10L927-FG1-W/BL/E2
HTG-RPB/480/LCBS/MVS