| Watts | 6W |
| Color Temp | |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 76.9 lm/W |
| Color Accuracy | 4000K (Cool White) CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 12V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | ≤30% |
| THDi | N/A |
T8-17-48G-830-DE-BYP
HALV18L927-CW-CU
IVAT2-75LWM740GU/7PR/LC
T8-17-48G-830-DE-BYP
HALV18L927-CW-CU