| Watts | 6W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 76.9 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.7 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
IVAT5S-75LWM740WU
VANLED65FFR/480/WS2
ALED3T125Y/480/D10/WS2
IVAT5S-75LWM740WU
VANLED65FFR/480/WS2