| Watts | 17W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 2,100 lm |
| Efficacy | 123.5 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
VANLED52NFW/LC
GN4LED13YSSTW
GN5LED26NRAD11R
IVGT5U-30L730WU/WS2/E2
VANLED52NFW/LC
GN4LED13YSSTW