| Watts | 13W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 2,000 lm |
| Efficacy | 154 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
HALVS10L927-LW-SA/BL/E2
HALV18L935-MP-W
GN5LED13YRADR
X22-80XW
RDDLED2R-10D-20YNHC-S-BT
HALVS10L927-LW-SA/BL/E2
HALV18L935-MP-W
GN5LED13YRADR