| Watts | 10W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 171.4 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | Ballast Dependent |
| THDi | N/A |
RDDLED2S-10D-WYYHC-B-STL
IVAT4-100LPA750ZU/WS4/LC
HALVS18L935-FG2-K/BL
IVAT4-130LPA750GU/WS4
RDLED2AR8-40Y-TLS
RDDLED2S-10D-WYYHC-B-STL
IVAT4-100LPA750ZU/WS4/LC
HALVS18L935-FG2-K/BL