| Watts | 10W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,700 lm |
| Efficacy | 161.9 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20% |
T8-10.5-48G-840-DE-BYP
HALV10L940-NL-SA/LC
T8-10.5-48G-835-DE-BYP
ALED2T105RG/WS2
IVAT5S-45LSF740ZU
HALVS18L935-FG3-K/E2
T8-10.5-48G-840-DE-BYP
HALV10L940-NL-SA/LC
T8-10.5-48G-835-DE-BYP
ALED2T105RG/WS2