| Watts | 9W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 1,200 lm |
| Efficacy | 133.3 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
BOA3PS/LCBS/MVS
HALV10L930-FG1-A/MVS
GN1LED13YSST11BWN
BOA3PS/LCBS/MVS
HALV10L930-FG1-A/MVS