| Watts | 60W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 8,000 lm |
| Efficacy | 133.3 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
HID-60-V-EX39-850-BYP-HB-G2
IVAT4-130LPA730GU/WS4/LC
ALED3T125N/WS4
NDLED6RD-WYN-S-B
ALED2T78SFNW/480/LC
IVAT3-75LSF750GU/WS
HID-60-V-EX39-850-BYP-HB-G2
IVAT4-130LPA730GU/WS4/LC
ALED3T125N/WS4
NDLED6RD-WYN-S-B