| Watts | 80W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 10,800 lm |
| Efficacy | 135 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
HID-80-V-EX39-850-BYP-HB-G2
GN3LED26NRST11LB
HALV18L930-LW-A/LC
NDLED6RD-50N-W-W
ALED3T125YW/480/D10/WS2
HID-80-V-EX39-850-BYP-HB-G2
GN3LED26NRST11LB
HALV18L930-LW-A/LC