| Watts | 5W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 400 lm |
| Efficacy | 80 lm/W |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 12V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | ≤30% |
| THDi | N/A |
| R9 | 50 |
IVAFT-75LWM730GH/7PR
IVGT5U-30L740W4/WS2
IVAT3-100LWM740WU/LC
IVAFT-75LWM730GH/7PR
IVGT5U-30L740W4/WS2
IVAT3-100LWM740WU/LC