| Watts | 6W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 76.9 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.7 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
IVAT2-75LPA730ZU/WS4
IVAT4-130LWM740WU/7PR/LC
GN4LED13NADBWN
IVAT2-75LPA730ZU/WS4