| Watts | 9W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 950 lm |
| Efficacy | 105.6 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
ALED4T50SFRG/D10/LC
ALED4T125NK/D10/PCT
GN4LED13NRADYL
LOT3T160YW/480/D10/7PR
ALED4T50SFRG/D10/LC
ALED4T125NK/D10/PCT