| Watts | 5W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 600 lm |
| Efficacy | 109.1 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | 50% |
| THDi | 20% |
HALV10L935-LH-S/BL
IVAT2-100LPA730WU
HALV10L935-LH-S/BL
IVAT2-100LPA730WU