| Watts | 17W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 2,045 lm |
| Efficacy | 124 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | 50% |
| THDi | <20% |
T10EM-17-48P-835-SE-BYP
IVAT3-75LWM750WH
HALV18L927-MA-S/E2
NDLED6SD-80YNHC-B-S
T10EM-17-48P-835-SE-BYP
IVAT3-75LWM750WH
HALV18L927-MA-S/E2