| Watts | 11W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 2,100 lm |
| Efficacy | 162 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <25% |
HALV18L930-CS-A/BL
IVAT4-75LSF740GU/7PR/LC
RDDLED2S-10D-30Y-B-WT
HALV18L930-CS-A/BL