| Watts | 12W |
| Color Temp | 3500K (Neutral White) |
| Lumens | 1,650 lm |
| Efficacy | 137.5 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
ALED3T50SFRG/D10/WS4
IVAT3-100LSF750GU/7PR/LC
IVAT3-75LPA730WU/WS4/LC
ALED4T50K/480/D10/7PR
ALED3T50SFRG/D10/WS4
IVAT3-100LSF750GU/7PR/LC