| Watts | 18W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 2,200 lm |
| Efficacy | 122.2 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
NDLED6SD-80YY-S-B
IVAT4-100LWM730ZH/WS
A34T5LSFW/480/LCBS/MVS
LOT5T160NW/D10/UPA/WS2
T10EM-17-48P-840-SE-BYP
NDLED6SD-80YY-S-B
IVAT4-100LWM730ZH/WS
A34T5LSFW/480/LCBS/MVS